WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dikutime te pergjithshme

Dikutime te pergjithshmeDiskutime të ndryshme mbi të rejat e fundit rreth teknologjisë informative.Pra me një fjalë diskutime rreth çdo gjë që ka të bej me botën e Internetit.
2635Thu Dec 23, 2010 8:19 am
Bleron7  Zbulohet Planeti me i vjeter-Astronomet te mahnitur
Asnjë mesazh i ri

Faqet shqiptare

Faqet shqiptareDuke shfletuar internetin keni hasur në një faqe shqiptare që doni ta ndani atë me të tjerët? Apo keni një faqe tuajën dhe dëshironi që nga antarët e Ishqip të merrni komente,kritika apo sygjerime,atëherë Ishqip jua mundëson këtë këtu.
513Fri Dec 10, 2010 6:35 pm
Bleron7 Zhelina Download Center
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Përgjigje

Pyetje & PërgjigjeKetu, shkojnë të gjitha pyetjet, për të cilat nuk egziston një forum i dedikuar per ta, pra nëse jeni në dyshim se ku duhet pyetur, atëherë atë mund të bëni këtu lirisht. Ky Forum i dedikohet pyetjeve tuaja...
00
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime

ShkarkimeKetu mund te shkarkuni Lojra,Programe,Filma etj
6067Fri Dec 10, 2010 6:37 pm
Bleron7 Pro Evolution Soccer 2010
Internet Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur