WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Sporti dhe sportdashësit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futbolli

FutbolliTë apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo për të vënë baste.
2440Thu Dec 23, 2010 8:20 am
Bleron7 Ronaldinho, ose te LA ose te Liverpooli
Asnjë mesazh i ri

Video soccer

Video soccerKetu mund ti postoni te gjitha videot e futbollit golat lojrat etj..
1628Sat Dec 11, 2010 2:46 pm
Bleron7 Barcelona 5-0 Real Madrid
Sporti dhe sportdashësit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur