WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Argëtim & zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Bised e lirë

Bised e lirëQofse jeni nje njeri qe shqyrton tema te ndryshme atehere vendi juaj eshte tek ne sepse mund te hapni tema per bisedë te lirë mes antarëve. nuk preferohet megjithate liria e shprehjes se mendimit ka kufijt e saj.
1038Thu Dec 09, 2010 8:28 am
Bleron7 Cfar Shfletuesi perdorni
Asnjë mesazh i ri

Humor shqiptar

Humor shqiptarKetu do te gjeni humor nga cdo krahine apo vend i botes, Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni te qeshni
431Wed Dec 08, 2010 2:47 pm
Bleron7 Stupcat 2009 - TV interview , baca IS katunari
Asnjë mesazh i ri

Muzika

MuzikaMuzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.shtoni muzikat e rreja etj.
320Sat Dec 11, 2010 2:45 pm
Bleron7 Video Music (ANGLISHT)
Argëtim & zbavitje Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur