WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Regullorja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj-benny
Admin
Admin
dj-benny

Posts : 167
Reputation : 5
Join date : 18/08/2010

Regullorja Empty
MesazhTitulli: Regullorja   Regullorja Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 1:42 am

Rregullorja:

1. Ndalohen postimet me permbajtje /porno ose postime tjera ilegale, postimet e tilla do fshihen ndërsa postuesit do përjashtohen nga forumi.

2. Ndalohen postimet me qellime ofendimi, provokimi apo kercenimi ndaj anetareve tjere te forumit.

3. Ndalohen postimet e shkurta dhe të pakuptim mundohuni që edhe kur të postoni një gjë të till të përshkruani më gjerësisht mendimin tuaj.

4. Tek faqet shqiptare ndalohet postimi i uebfaqeve me permbajtje ilegale(si hacking,cracking,phishing etj.).

5. Ndalohet spam rreptesisht, pastaj nese ju jeni postuesi i fundit ne ndonje teme dhe deshironi te postoni perseri ne te njejten, editoni postin tuaj te meparshem ne menyr qe te shmangni double post(postimet e dyfishta).

6. Ndalohet ndryshimi i titullit te temes personale si psh. (Mbylle qet Tem, Fshije qet Tem, etj..), kjo rezulton me perjashtim nga forumi.

7. Gjuha zyrtare ne forum eshte gjuha shqipe, por ne disa raste lejohet dhe gjuha angleze.

8. Kerkesa per ndryshimin e nofkes(username) eshte e ndaluar.

9. Tek Pyetje & Pergjigje, duhet te vendosni nje prefix [Pyetje], [Ndihme] ose [Kerkes], nese ju duhet ndonje gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://alba-sound.tk
 
Regullorja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
ishforum :: Informatika shqiptare forum :: Kushtet e perdorimit-
Kërce tek: