WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sistem Reputacioni - NEW!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj-benny
Admin
Admin
dj-benny

Posts : 167
Reputation : 5
Join date : 18/08/2010

Sistem Reputacioni - NEW! Empty
MesazhTitulli: Sistem Reputacioni - NEW!   Sistem Reputacioni - NEW! Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 1:52 am

Pershendetje!

Pas disa sygjerime dhe propozimeve per futjen e nje sistem reputacioni, vendosem te integrojme edhe kete gje.

Prej tani ju si anetar mund ti jepni nje anetari tjeter nje vlersim per nje teme ose postim te caktuar, qoft ajo vlersim negativ ose pozitiv, dmth pajtoheni me te ose jo. Ky sistem ndihmon poashtu edhe anetaret e rrinje te njoftohen me mir me anetaret e vjeter, dhe sa besim duhet te ken ne ta.

Psh: Ndonjeri prej antarve ben ndonje postim te mir dhe ju duhet ta vlersoni ate me pik reputacioni

ja nje shembull:Tek foto me posht


Sistem Reputacioni - NEW! Zwm5wp


Shpresoj se me keni kuptuar Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://alba-sound.tk
Bleron7
Anëtar i Muajit
Anëtar i Muajit
Bleron7

Posts : 78
Reputation : 0
Join date : 14/09/2010
Age : 24
Location : Buffalo , NY

Sistem Reputacioni - NEW! Empty
MesazhTitulli: Re: Sistem Reputacioni - NEW!   Sistem Reputacioni - NEW! Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 8:23 am

NICE + Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gbweb02.gamebasics.nl
 
Sistem Reputacioni - NEW!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
ishforum :: Informatika shqiptare forum :: Lajmerim nga Staffi-
Kërce tek: