ishforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 MC Kresha vjen me “Not U”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj calii
Admin
Admin
dj calii


Posts : 94
Reputation : 0
Join date : 18/08/2010
Age : 31

MC Kresha vjen me “Not U” Empty
MesazhTitulli: MC Kresha vjen me “Not U”   MC Kresha vjen me “Not U” Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 4:10 pm

MC Kresha vjen me “Not U” F.1222134744721_m

Reperi kosovar MC Kresha, i cili bëri buj me këngën “Lej flleshat”, këto ditë pritet ta lansojë edhe këngën më të re të tij, të titulluar “Not U”.
“Së shpejti edhe pritet të realizohet i gjithë videoklipi i këngës ‘Not U’. Tekstin e kam shkruar vet, ndërsa kësaj radhe kam bashkëpunuar me produksionin Urban Graphics”, është shprehur MC Kresha për Telegrafi.com.

Gjithashtu ai ka zbuluar se kënga e tij e shumë pritur me Aurela Gaçe tashmë ka të gatshëm videoklipin, i cili së shpejti do të fillojë transmetohet nëpër televizione.

“Bashkëpunimi im me Aurela Gaçen pritet të jetë vërtet i suksesshëm. Videoklipi është realizuar nga produksioni ‘Pulla’, ku së shpejti do të transmetohet në televizionet tona”, ka pohuar ai.

MC Kresha ka treguar që vitin e ardhshëm do të realizoj një “Mixtape” me reperin Lyrical Son
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ishqip-forum.com
 
MC Kresha vjen me “Not U”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vjen versioni i ri Chrome

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
ishforum :: Internet :: Dikutime te pergjithshme-
Kërce tek: