ishforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hodgson beson në aftësitë e tij

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
dj-benny
Admin
Admin
dj-benny


Posts : 167
Reputation : 5
Join date : 18/08/2010

Hodgson beson në aftësitë e tij Empty
MesazhTitulli: Hodgson beson në aftësitë e tij   Hodgson beson në aftësitë e tij Icon_minitimeTue Oct 05, 2010 11:17 pm

Hodgson beson në aftësitë e tij
Hodgson beson në aftësitë e tij F.1005194334527_m
Menaxheri i Liverpoolit, Roy Hodgson, ka besim të madh në aftësitë e tij dhe ndjen se forma aktuale e klubit është vetëm një moment i keq.

Menaxheri i Liverpoolit, Roy Hodgson, ka besim të madh në aftësitë e tij dhe ndjen se forma aktuale e klubit është vetëm një moment i keq.
“Nuk mendoj se ju aq shpejtë keni ndryshuar mendim për mua, për vetëm tri muaj, që nga maji kur unë jam lëvduar tej mase për punën e bërë. Unë e di se pyetjet do të shtrohen nga njerëzit, por mendoj se do të duhet të shtrohen nga njerëz të cilët janë në futboll që një kohë të gjatë, sepse ne të gjithë kemi momente të mira dhe të këqija”.

“Në fund të majit unë kaloja momente fantastike dhe këtu në fillim të tetorit kam momente të këqija. Por, nuk ju shkon mendja fare se keni humbur aftësitë, sidomos pas 35 vitesh përvojë në këtë punë”, u shpreh Hodgson

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://alba-sound.tk
Bleron7
Anëtar i Muajit
Anëtar i Muajit
Bleron7


Posts : 78
Reputation : 0
Join date : 14/09/2010
Age : 28
Location : Buffalo , NY

Hodgson beson në aftësitë e tij Empty
MesazhTitulli: Re: Hodgson beson në aftësitë e tij   Hodgson beson në aftësitë e tij Icon_minitimeWed Oct 06, 2010 2:33 pm

Valla shanca nuk ka me bo najsen

I ka ik autobusi i 12

lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.gbweb02.gamebasics.nl
 
Hodgson beson në aftësitë e tij
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
ishforum :: Sporti dhe sportdashësit :: Futbolli-
Kërce tek: