WwW.IShqip-Forum.Net
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Informatika shqiptare forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Kushtet e perdorimit

Kushtet e perdorimitLexoni të gjitha rregullat dhe kushtet e përdorimit, para se të filloni të shfletoni forumin.
11Wed Aug 18, 2010 1:42 am
dj-benny Regullorja
Asnjë mesazh i ri

Prezantohuni

PrezantohuniPër antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.
618Thu Dec 09, 2010 8:22 am
Bleron7 Prezentimi
Asnjë mesazh i ri

Lajmerim nga Staffi

Lajmerim nga StaffiTë gjitha lajmërimet e Ishqip forumit do ti gjeni këtu.
614Thu Dec 09, 2010 8:23 am
Bleron7 Sistem Reputacioni - NEW!
Asnjë mesazh i ri

Oferta&Shërbime Falas

Oferta&Shërbime FalasMundi juaj qe beni per forumin tone natyrishte do te shperblehet me oferta falas dhe premium nga stafi yne.Ofertat do te jene nga me te ndryshimet qe do te joshin edhe me teper qendrimin tuaj tek ne.Andaj mos hezitoni dhe mos u pendoni per ate qe beni per ne sepse heret a vone do te jesh ti ai qe do te fitoj.
35Sat Nov 27, 2010 9:46 am
Bleron7 Offert Per Domain .com/.net/.info etj,,,

Internet

 
Asnjë mesazh i ri

Dikutime te pergjithshme

Dikutime te pergjithshmeDiskutime të ndryshme mbi të rejat e fundit rreth teknologjisë informative.Pra me një fjalë diskutime rreth çdo gjë që ka të bej me botën e Internetit.
2635Thu Dec 23, 2010 8:19 am
Bleron7  Zbulohet Planeti me i vjeter-Astronomet te mahnitur
Asnjë mesazh i ri

Faqet shqiptare

Faqet shqiptareDuke shfletuar internetin keni hasur në një faqe shqiptare që doni ta ndani atë me të tjerët? Apo keni një faqe tuajën dhe dëshironi që nga antarët e Ishqip të merrni komente,kritika apo sygjerime,atëherë Ishqip jua mundëson këtë këtu.
513Fri Dec 10, 2010 6:35 pm
Bleron7 Zhelina Download Center
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Përgjigje

Pyetje & PërgjigjeKetu, shkojnë të gjitha pyetjet, për të cilat nuk egziston një forum i dedikuar per ta, pra nëse jeni në dyshim se ku duhet pyetur, atëherë atë mund të bëni këtu lirisht. Ky Forum i dedikohet pyetjeve tuaja...
00
Asnjë mesazh i ri

Shkarkime

ShkarkimeKetu mund te shkarkuni Lojra,Programe,Filma etj
6067Fri Dec 10, 2010 6:37 pm
Bleron7 Pro Evolution Soccer 2010

Edukim

 
Asnjë mesazh i ri

Mesime

MesimeKëtu mund të postoni gjith tutorialet, ose përndryshe mësimet, kuptohet, ti komentojme ose ti vlersojmë të njejtat, thjesht ky sekcion është krijuar për qëllime edukative.
6077Tue Dec 21, 2010 5:46 pm
Bleron7 .::NdaL Kompjuterat e Shkolles::.
Asnjë mesazh i ri

Video Mësime

Video MësimeTë gjitha video tutorialet ose mësimet, postoni këtu, që më pas ti komentojme dhe vlersojmë të njejtat, të pyesim për ndonjë paqartësi etj...
1321Fri Dec 10, 2010 6:36 pm
Bleron7 Krijo nje chat me visual studio

Argëtim & zbavitje

 
Asnjë mesazh i ri

Bised e lirë

Bised e lirëQofse jeni nje njeri qe shqyrton tema te ndryshme atehere vendi juaj eshte tek ne sepse mund te hapni tema per bisedë te lirë mes antarëve. nuk preferohet megjithate liria e shprehjes se mendimit ka kufijt e saj.
1038Thu Dec 09, 2010 8:28 am
Bleron7 Cfar Shfletuesi perdorni
Asnjë mesazh i ri

Humor shqiptar

Humor shqiptarKetu do te gjeni humor nga cdo krahine apo vend i botes, Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni te qeshni
431Wed Dec 08, 2010 2:47 pm
Bleron7 Stupcat 2009 - TV interview , baca IS katunari
Asnjë mesazh i ri

Muzika

MuzikaMuzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.shtoni muzikat e rreja etj.
320Sat Dec 11, 2010 2:45 pm
Bleron7 Video Music (ANGLISHT)

Sporti dhe sportdashësit

 
Asnjë mesazh i ri

Futbolli

FutbolliTë apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo për të vënë baste.
2440Thu Dec 23, 2010 8:20 am
Bleron7 Ronaldinho, ose te LA ose te Liverpooli
Asnjë mesazh i ri

Video soccer

Video soccerKetu mund ti postoni te gjitha videot e futbollit golat lojrat etj..
1628Sat Dec 11, 2010 2:46 pm
Bleron7 Barcelona 5-0 Real Madrid

Dizajn & Grafik

 
Asnjë mesazh i ri

Punimet Tuaja

Punimet TuajaKeni krijuar ndonje dizajn dhe keni deshirë të ndani me anëtarët e këtij komuniteti, atëherë ky është vendi i duhur për të prezentuar punimet tuaja nga sfera e dizajnit, prezentoni punimet tuaja që më pastaj të ken mundësi dhe anëtarët të japin kritikat e tyre, pozitive ose negative.
614Sat Nov 27, 2010 9:48 am
Bleron7 Nje punim nga un

Recycle Bin

 
Asnjë mesazh i ri

Temat e Fshira

Temat e FshiraTë gjitha temat e vjetra, ose temat të pakuptimta dhe të pa vlera do mund ti gjeni në këtë vend.
00
Free forum : IShqip-Forum.Tk Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 422 artikuj
Forumi ka 22 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Manush Bekolli
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Thu Oct 25, 2012 2:12 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur